در تمام 27 سال زندگی من ، من فقط مکانهایی زندگی کرده ام که در تمام مدت بسیاری از مردم وجود داشته اند. من بیشتر روزها حداقل یک عضو خانواده در خانه بزرگ کردم و از زمان کالج ، بیش از 20 هم اتاقی دارم. در حالی که من از تجمعات غیرمترقبه ای که فقط به دلیل تمام هم اتاقی های من در خانه به سر می برند ، گرامی می دارم ، اگر یک روزی بتوانم تنها زندگی کنم ، بسیار عالی است. در رویاهای من ، مجبور نیستم تلویزیون اتاق نشیمن را برای تماشای فیلم رزرو کنم یا مثل یک گلدان باشم اگر مجبور شدم ظرف دو ساعت ظرف ظرف را ترک کنم. اما اکنون این کار را انجام می دهم ، زیرا اجاره بیش از حد لعنتی است.

طبق تجزیه و تحلیل جدید از آپارتمان لیست ، من تنها کسی نیستم که از اتاق های اجاره ای اجاره کنم: در حالی که 50 سال پیش ، 42 درصد از خانواده های آمریکایی از خانواده های هسته ای تشکیل شده بودند ، امروز این تنها 22 درصد است. درعوض ، ما در ترکیب های مختلفی مانند زوج های مجرد زندگی می کنند که در کنار هم زندگی می کنند ، زوج های متاهل با هم اتاقی ها ، خانواده های چند نسلی و سایر شرایط هم اتاقی زندگی می کنیم. این تحلیل به این واقعیت اشاره دارد که برای اینکه بتوانید از یک خانواده هسته ای که تنها زندگی می کند حمایت کنید ، باید در ردیف بالای درآمد خانوار باشید. بنابراین ، در عوض ، تعداد بیشتری از آمریکایی ها جمع می شوند تا تراکم (یا افزایش تعداد افرادی که در یک فضا زندگی می کنند) را در فضاهای موجود افزایش دهند و "اقتصاد مقیاس" ایجاد کنند (یا با هم جمع شوند تا کل هزینه ها را کاهش دهند) برای افزایش قدرت خریدشان و اجاره بده (طبق تجزیه و تحلیل Trulia در سال 2017 ، به طور متوسط ​​، اجاره گیرها حداقل 13 درصد از درآمد خود را با تقلب در یک هم اتاقی پس انداز می کنند.)

ایگور پوپوف ، اقتصاددان ارشد که در زمینه تحلیل کار کرده است ، می گوید: آرایش خانگی در 50 سال گذشته تغییر کرده و متنوع تر شده است - اما به خصوص از زمان رکود اقتصادی. "هرچه ننگ در مورد زندگی با والدین شخص در اواخر دهه 20 یا هم اتاقی های ما در دهه 30 و 40 کاهش یابد ، اگر به طور کامل از بین نرود."

آه ، بله رکود اقتصادی - آن دوره از تاریخ اقتصادی که هزاران سال را برای بقیه نان تست های آووکادو خود زندگی می کند. دلیل این که اجاره و وام وام در درجه اول اینقدر گران است؟ یک برداشت شدید از صنعت مسکن در پی بحران وام مسکن که باعث شد توسعه دهندگان از ساخت خانه های استارت آپی به آپارتمان های لوکس و پر آپارتمان های کم خطر تر (که پنج درصد از خانه های دارای قیمت بالاتر است) تبدیل شوند. پر زرق و برق پرشکوه (* دست را بالا می برد) مجبور به التماس قراضه ها شدیم ، اوه ، بالابرهای ثابت کننده ، که منجر به رقابت در پایین بازار املاک و مستغلات می شود و باعث بالا رفتن قیمت خانه و اجاره می شود. با این حال ، در عین حال ، تقاضای کمتری برای این واحدهای جدید لوکس وجود داشت و باعث کاهش قیمت آنها شد. چرا می توانید یک آپارتمان کوچک یک خوابه و یک حمام در منطقه مالی با قیمت 1 میلیون دلار خریداری کنید وقتی می توانستید سنگ قهوه ای سه اتاق خواب ، دو و نیم حمام بخرید که می توانید بنا به دلخواه خود فقط یک زن و شوهر قطار متوقف کنید؟ ناگهان ، همه این خصوصیات لوکس شروع به نشستن در بازار کردند و منتظر ماندند تا کسی آنها را "خانه" بنامد.

زندگی مشترک چگونه خلاء مسکن را پر می کند
من به عنوان یک ویرایشگر املاک و مستغلات ، می توانم چندین توصیه برای ت را حذف کنم که این مشکل ترکیبی را کاهش می دهد. اما ، در عوض ، من می خواهم به چیزی که حداقل 200 بار از آن گله زده ام ، بپردازم که پاسخ به بحران مسکن کشورمان تلقی می شود: زندگی مشترک ، مالکیت املاک و مستغلات (اغلب لوکس) که توسط یک شرکت فراگیر اداره می شود که واحدها (یا تختخوابها) ) به مستاجران متعدد و غیرمرتبط اجاره داده می شود.

در حالی که مسکن نهادینه شده به هیچ وجه مفهوم جدیدی نیست (برای مثال خوابگاهها - مانند آنهایی که در کالج ها یا Barbizon ن تاریخی در نیویورک می یابید. قرن هاست که گزینه های مسکن مقرون به صرفه را ارائه می دهند) ، این "خوابگاه های بزرگسالان" "یک تغییر جدید و محور از لوکس در یک موضوع است. این "خوابگاه های بزرگسالی" به سمت هزاره های مجهز به راحتی به دنبال گزینه های ارزان قیمت برای زندگی مجلل شده اند ، و دارای مبلمان مبلمان مرسوم ، مرسوم ، مد روز ، سرویس های معمول نظافت منزل ، لوازم توالت و تقویم بسته بندی شده ای از رویدادهای اجتماعی هستند.

وی گفت: "مردم مدت طولانی و طولانی با هم اتاقی ها زندگی می کنند. ما می کوشیم تجربه ای را که قبلاً وجود دارد را بهبود بخشیم. "اریک رودریگز ، معاون رئیس جمهور در عملیات مشترک می گوید.

تاکنون ، از نوشتن در مورد این "خوابگاه های بزرگسالان" خودداری کردم. به نظر می رسید آنها چیزی هستند که برادران فن آوری و بچه های ثروتمند با والدین بی پروا تصمیم به انتخاب آن گرفتند- حتی اگر آنها از بودج my من به سایر ساختمانهای لوکس جدیدی که من ریخته ام بیشتر بودجه داشتند. با این حال ، برخی از جنبه های آن ساختمانهای براق خیلی درست به نظر می رسید حتی برای یک صحن استوپایی نیز درست نبودند.

در حالی که 50 سال پیش ، 42 درصد از خانواده های آمریکایی از خانواده های هسته ای تشکیل شده بودند ، امروز این تنها 22 درصد است.

قصدی که اساساً مرا شکست؟ در حالی که من در یکی از دوستانم در لس آنجلس دیدار می کردم ، پیشنهادی برای اقامت در محوطه ییلاقی nodeLA nodeLA داشتم. در اواخر ماه سپتامبر ، من به مدت دو شب در یکی از شش ییلاق ییلاقی یک تختخواب ماندم (دادگاه نیز دارای دو شهر دوخواب دو نفره در پشت است.) فضا در یک مکان عالی بود - فقط در بلوار Sunset ، دو بلوک از Dodger. استادیوم در زیبایی تزئین شده با طراحی اسکاندیناوی مینیمالیستی به زیبایی تزئین شده بود ، یخچال و ماشین ظرفشویی Smeg و حتی یک پاسیوی زیبا در فضای باز داشت. تنها فضایی که به اشتراک گذاشته شد فضای بزرگتر در فضای باز بود - و من هیچکدام از مستاجرین دیگر را در حالی که آنجا بودم ندیدم.

من بسیاری از میزبان مهربانم تارا استفنسون ، مدیر انجمن و نود انجمن ، نود را دیدم ، که تمام وقت در خانه های ییلاقی در کنار من بود. در حالی که فضاهای موجود در نود آنچنان که در شهرهای متراکم تری نبودند کم نظیر بودند ، استفنسون توضیح داد که برچسب زندگی مشترک بیشتر به معنای داخلی جامعه است که با زندگی در دربار همراه است ، و افراد مکرر آن را ملاقات می کنند. و سفرها برای بازدید از مشاغل محلی. بسیاری از مشتری های نود افرادی هستند که پس از جابجایی از شهر جدید- معمولاً برای کار- مجبور بودند سریعاً مسکن را تأمین کنند و به دنبال یک انتقال آسان هستند ، هم از نظر جنبش بلکه هم در ایجاد یک شبکه پشتیبانی محلی. اکثر مستاجران برای کاهش گردش مالی و پایین نگه داشتن نرخ ، اجاره سال را امضا می کنند ، اما برخی برای ماندن کوتاهتر با قیمت بالاتر تصمیم می گیرند. و گرچه برخی ممکن است به طور دائم در شهر جدید خود بمانند ، اما اکثر آنها قصد دارند در آینده ای نزدیک از حرفه خود دوباره جابجایی کنند (البته آنها هزاره حرفه ای هستند) البته در صورتی که گره ای برای آنها نماند ، می توانند در شهر جدید خود حضور یابند. در آنها حداقل به شبکه فارغ التحصیلان دسترسی دارند.

البته این به هزینه‌ای حاصل می شود: برای یک خانه ی ییلاقی همه جانبه یک خوابه که من در آنجا ماندم ، اجاره ماه 3000 دلار است (از جمله 125 دلار برای خدمات). این بسیار بیشتر از اجاره متوسط ​​منطقه است ، که Zillow در حدود 2200 دلار به همراه خدمات آن در نظر گرفته است. گرچه گران تر است ، اما مؤلفه ای گرانبها را اضافه می کند: ساخته شده در جامعه. جابجایی مکرر شغل و گردش جامعه همراه با شخصی سازی فناوری ، به یک بحران تنهایی نیز منجر شده است. در حالی که من هرگز مجبور به زندگی در جایی نبودم که قبلاً سیستم پشتیبانی نداشته ام ، می دانم که این مسئله برای بسیاری از افراد مسئله بزرگی است. 825 دلار اضافی در هر ماه می تواند برای برخی از آن شب های فیلم ، چت های آماده سازی شام و مجالس تعطیلاتی که برای هم تیمی هایم دریافت می کنم ، ارزش آن را داشته باشد.
معمای مشترک
باید بگویم ، بعد از اینکه L.A را ترک کردم ، دیدگاه مثبت تری نسبت به زندگی مشترک داشتم. اما بعد دوباره به نیویورک بازگشتم و سرمایه داری در اواخر مرحله از آن واقعاً فرو رفت. در حالی که نود وانمود نمی کرد که یک گزینه مسکن ارزان تر در اکو پارک باشد ، بسیاری از سایت های نیویورک که من صحبت کرده ام. انجام دادن. به عنوان مثال ، رودریگز به من گفت که این مارک همواره قصد دارد 20 درصد پایین تر از اجاره نرخ بازار در همان محله باشد.

اگرچه به نظر می رسد خوب و مقرون به صرفه است ، در اینجا گرفتن: اینها یک اتاق خواب واحد را در یک وضعیت مشترک زندگی با یک استودیوی سنتی مقایسه می کنند. من فکر می کنم این یک گمراه کننده است ، یک مقایسه سیب به نارنجی. به عنوان مثال ، در وب سایت خود ، مشترک تبلیغ می کند که یک اتاق در ساختمان Kingston Crown Heights که بین دو تا چهار هم اتاقی وجود دارد - یک بلوک به دور از جایی که من در آن زندگی می کنم - از 1،485 دلار شروع می شود. آنها پیدا کردن یک اتاق مشابه در Craigslist هزینه ای بالغ بر 1610 دلار در ماه و یک استودیوی سنتی در این منطقه 2،610 دلار در کل هستند. در یک بلوک دور ، من در یک آپارتمان چهار خوابه ، دو حمام بازسازی شده زندگی می کنم که کوچکترین اتاق کمتر از 850 دلار در ماه هزینه دارد. در واقع ، مشترک ممکن است از تنها زندگی در منطقه مقرون به صرفه باشد ، اما برای زندگی با هم اتاقی ها ، قطعاً در انتهای بازار محله قرار دارد.

در حین بازدید از آلتا + ، فضای جدیدی در لانگ آیلند سیتی ، کوئینز ، رایان مورفی ، مدیر مشارکت شرکتی اولی ، به من گفت که زندگی مشترک در چند سال گذشته از آنجا که به هر دو طرف بازار منتهی می شود: مستاجران زیاد می شوند. تجربه زندگی را در یک نقطه قیمت پایین تر از ساختمانهای سنتی لوکس (البته با پرداخت حق بیمه و جبران خلوت حریم شخصی) ارزیابی کنید و سرمایه گذاران و توسعه دهندگان املاک و مستغلات یک روش کم خطر برای تراکم و افزایش قیمت هر فوت مربع دارند.

من شروع به یک لحظه مغز کهکشان کردم: به یاد داشته باشید تمام آن موجودی را که توسعه دهندگان در پی رکود اقتصادی که قبلاً درباره آن صحبت کردم ، ایجاد کردند؟ برخی از افراد بسیار باهوش فهمیدند که می توانند این ساختمانهای لوکس را به یک قیمت پایین تر باز کنند و در تحولات در حال حاضر موجود با افزایش تراکم یا افزایش میزان مشتریانی که می توانند در یک قطعه زمین فروخته شوند ، قیمت بالاتر از هر فوت مربع را باز کنند. . از آنجایی که این ساختمان های بلند می توانند با پرداخت هزینه زندگی مشترک ، مشتریانی با پرداخت هزینه بیشتری داشته باشند ، در غیر این صورت این ساختمانهای خالی برای سرمایه گذاران سود بیشتری کسب می کنند.

از آنجایی که من با نمای بیرونی معاملات محوری برای سودآوری بسیار آشنا هستم ، از مورفی سؤال کردم که چگونه او فکر می کند بالا رفتن قیمت هر فوت مربع برای مصرف کنندگان می تواند بر قیمت مسکن در محله هایی که آنها وارد شده اند تأثیر بگذارد - به خصوص که می دانستم بسیاری از تحولات در لگن قرار دارد. و مناطق آینده "، با نام مستعار در مناطق تحت نظارت. من هنوز منتظر هستم که او به من بازگردد ، اما او به من یادآوری کرد که اولی مسکن ارزان قیمت A نیست. در حالی که تجملات در سطح ورودی بیشتر مورد توجه آنهاست ، مشارکت با شهرها برای ایجاد مسکن ارزان قیمت در آینده غیر از تصویر نیست. در واقع ، مشترک در ماه گذشته در یک رقابت مسکن NYC پیروز شد تا یک پروژه مسکن ارزان قیمت را به شرق هارلم برساند.

همه سخنگویانی که از آنها خواستم ابراز ناراحت کردند که در واقع قیمت های مصرف کنندگان را کاهش می دهند. تنها پاسخی که من دریافت کردم پاسخ مستقیم به چگونگی تأثیرگذاری الگوهای زندگی مشترک در اجاره در منطقه از Common است ، که متمرکز بر چگونگی اضافه کردن موجودی بیشتر به بازار است به این معنی است که آنها نمی توانند باعث افزایش قیمت در محله شوند.

رودریگز می گوید: "مدل رایج به جای بیرون آوردن آپارتمان های موجود از بازار ، مسکن اجاره ای را که در آن وجود نداشت ، اضافه می کند." وی گفت: "ما فقط با توسعه دهندگان املاک و مستغلات در ساختمانهای کاملاً جدید زمینی کار می کنیم یا ساختمانهای موجود را بازسازی می کنیم که کاملاً خالی از سکنه هستند و سالهاست که از آن برای مسکن استفاده نشده اند. این در همه شهرهای ما صادق است. "

با این وجود ، این نگرانی من را به وجود می آورد: بحران مسکن و پیروی از حق خود ، هم اکنون محله من را برای خانواده های طبقه کارگر که ساخته شده اند ، غیرقابل تحمل کرده است. همانطور که در تحلیل آپارتمان لیست مشاهده می شود ، من فقط می توانم 3650 دلار در ماه آپارتمان را بپذیرم ، زیرا من آن را با 5 نفر تقسیم کردم. اما اگر زندگی مشترک زندگی کند ، چه کسی می گوید صاحبخانه تصمیم به اجاره دادن این ساختمان به یک توسعه دهنده مشترک که می تواند تقریباً دو برابر آن اجاره ماهانه به او بدهد ، نیست؟ من شک دارم که راه حلی که از همان پارچه بحران مسکن برداشته شده ، به قیمت مناسب کمک کند.

ارزش وابستگی متقابل به استقلال
من نمی خواهم دروغ بگویم: گزارش درباره وضعیت زندگی مشترک تا حدودی تحقیرآمیز بوده است. اما من قصد دارم این داستان را به یک یادداشت امیدوار کننده خاتمه دهم: از آنجا که به نظر می رسد زندگی مشترک بسیار کاملاً به سمت Millennials گرایش پیدا کرده است (که این سؤالات دیگری راجع به چگونگی بازی در تبعیض مسکن به وجود می آورد ، اما این قطعه از قبل ناعادلانه است). ، من علاقه مند شدم که ببینم آیا تحولات مشابهی وجود دارد که به سمت افراد قدیمی تر هدایت می شود.

اینگونه بود که من اوککرایک جامعه ، یک انجمن بزرگ مسکن در استواتر و اوکلاهوما را یافتم که پات دارلینگتون با یازده ساکنان دیگر در سال 2012 شروع کرد. دارلینگتون با توجه به امکانات ، گزینه های اندکی را برای کسانی که می خواهند در محل زندگی خود داشته باشند ، با خیال راحت و راحت - و هیچکدام در منطقه خود وجود ندارد.

بنابراین ، وی تحقیق درمورد مسکن را آغاز کرد ، نوعی مسکن که از دهه 1980 توسط دانمارک به ایالات متحده منتقل شد ، جایی که ساکنان طبق برنامه های ایده آل مشترک ، جامعه خود را برنامه ریزی و اداره می کردند. از آنجا که جوامع بازنشستگی روی استقلال متمرکز شده اند ، که دارلینگتون می گوید ممکن است باعث یک ذهنیت "من نمی خواهم دخالت کنم" باشد ، وی خواستار جامعه ای بود که مواظب یکدیگر باشند.

دارلینگتون می گوید: "ما به ویژه آمریکایی ها به طور خاص این اسطوره را داریم که استقلال پایان همه است ، اما هیچ کس در هر زمان از زندگی خود واقعاً مستقل نیست." "ما به جای آن باید بر وابستگی متقابل متمرکز شویم."

پس از چند سال جمع آوری بودجه و توسعه پروژه ، اولین ساکنان در اکتبر 2012 جابجا شدند. با انتشار زمان ، جامعه 32 نفر از ساکنین را در 24 خانه "با اندازه" مناسب زندگی می کند. ساکنان خانه خود را دارند (و 1/24 زمین را در اختیار دارند) و برای حمایت از یک خانه مشترک و گاراژ مشترک ماهانه 301 دلار HOA پرداخت می کنند. و از آنجا که اوک کریک متعلق به ساکن و اداره می شود ، حاشیه سود آن به سرمایه گذار خارجی نمی رود. این هزینه ها را برای ساکنان پایین نگه می دارد و باعث می شود مفهوم پایدار باشد.

دارلینگتون می گوید: "وقتی خانه ای در اوکرکرک می خرید ، خانه نمی خرید ، جامعه می خرید." "اگر همکاری کنیم و به یکدیگر کمک کنیم ، می توانیم برای مدت زمان طولانی در خانه های خود زندگی کنیم."

دارلینگتون می گوید ، با افزایش سن ساکنان و بیمار شدن ، جامعه کمک می کند تا بار خود را تقسیم کنیم. یک مدیر مراقبت در Oakcreek وجود ندارد و ساکنان هنوز هم نیاز دارند تا حد زیادی خود را تأمین کنند ، اما جامعه می تواند در صورت وم آن را تکمیل کند. دارلینگتون همچنین اطمینان می دهد که از خانه بیرون می رود. جامعه میزبان شام و مسافرتهایی است که هر یک از ساکنین می توانند در هر زمان از آن استفاده کنند ، اما دارلینگتون می گوید بسیاری از تعامل های اجتماعی خودبخودی نیز اتفاق می افتد.

دارلینگتون می گوید: "ما به ویژه آمریکایی ها به طور خاص این اسطوره را داریم که استقلال در پایان تمام است ، اما هیچ کس در هر زمان از زندگی خود واقعاً مستقل نیست." "ما به جای آن باید بر وابستگی متقابل متمرکز شویم."

دارلینگتون درباره زندگی در اوکریک می گوید: "من درباره خودم چیزهای زیادی آموخته ام." "زندگی مانند این ، همه را به سطح بالاتری سوق می دهد."

وقتی در مورد آن فکر می کنید ، ما واقعاً همه با هم زندگی می کنیم - مهم نیست که شما در یک اجتماع مشترک زندگی لودگی می کنید ، یک مرد محکم به تنهایی در یک استودیو ، با شرکای ما و یک هم اتاقی یا خانواده های ما. بازار بر ما تأثیر می گذارد و انتخاب های فردی ما بیش از آنچه دوست داریم بپذیریم ، روی آنها بازی می کند. شاید راه حل بحران مسکن این باشد که با هم همکاری کنیم و به سمت راه حل های اساسی برویم که همه را به یک سطح بالاتر برساند. فقط یک اندیشه.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها