به نظر می رسد بسیاری از بچه ها فکر می کنند "خوش تیپ بودن" یا "خوب نگاه کردن" چیزی است که توسط ژنتیک تعیین می شود.

بسیاری از بچه ها تصور می کنند که اگر آنها بهداشت عمومی را بپذیرند ، لباس مناسبی بپوشند و مدل مویی ‘مرسوم ، مد روز را انتخاب کنند ، همه تلاش خود را انجام می دهند تا به نظر خوب برسند و خود را برای جنس مخالف جذاب کنند.

یک واقعیت جوان جذاب در واقعیت ، این باور عمومی که شما نمی توانید خود را بهتر به نظر برسید یک مغالطه کامل و مطلق است.

به معنای واقعی کلمه صدها تکنیک وجود دارد که می توانید برای بهبود ظاهر خود و زیباتر شدن خود از آنها استفاده کنید ، و بسیاری از آنها صرفاً کارهایی هستند که می توانید در راحتی در خانه خود انجام دهید.

در حقیقت کارهای بسیاری وجود دارد که می توانید انجام دهید و در زندگی روزمره خود تغییر دهید تا خودتان را خوش تیپ تر و جذاب تر از خانم ها کنید که من یک کتاب کامل در این زمینه نوشتم.

این سیستم دگرگونی ظاهر ظریف فاکتور نامیده می شود ، و در واقع راهنمای نهایی برای هر مردی است که به دنبال تغییر شکل خود از "گول" به "گل میخ" است.

هرچند نگران نباشید - لازم نیست برنامه من را بخوانید تا در این تکنیک ها شرکت کنید. در این مقاله ، 6 کارهایی را که اکنون می توانید انجام دهید برای تقویت جذابیت جنسی و خوش تیپ تر شدن با شما به اشتراک می گذارم. بیا شروع کنیم:

آیا واقعاً برای مردان مهم است؟
ممکن است بسیاری از ادعاها را شنیده باشید که برای مردان مهم نیست. آنها معتقدند که "ن براساس ظاهر او به مردی جذب نمی شوند و حتی زشت ترین شخص ممکن است توسط یک مدل فوق العاده قرار بگیرد."

و:

تفاوتهای نسبتاً کوچک در نگاه فرد به طور مرتب به عواقب بزرگی در زندگی ترجمه می شود. (گوردون ال پاتزر ، منبع دکتری)

متأسفم که حامل خبرهای بد هستید ، اما این یک دروغ آشکار است. این "متخصصان" احتمالاً سعی داشتند چیزی را به شما بفروشند ، هنگامی که گفتند ن به ظاهر مرد اهمیتی نمی دهند (اگر اینگونه نیست ، پس آنها فقط بسیار نادرست بودند!).

واقعیت این است: دقیقاً همانطور که شما ترجیح می دهید با مگان فاکس بخوابید بر روی آن جوجه معمولی که در وال مارت کار می کند ، ن هنگام انتخاب مرد از ظاهر بدنی به عنوان یکی از معیارهای خود استفاده می کنند.

اگر خانمها واقعاً به ظاهر اهمیتی نمی دادند ، فکر می کنید چرا برد پیت و رایان رینولدز روی جلد مجله ن هستند؟ چرا بازیکن خوش تیپ فوتبالیست همیشه تاریخ تشویق شگفت انگیز را رقم می زند؟

اکنون اشتباه نکنید ، اشتباه نکنید: ن به چیزهای بیشتری از ظاهر یک پسر اهمیت می دهند ، و حتی Quasimodo احتمال دارد اگر او زمان و تلاش کافی را بگذارد ، می تواند یک مدل فوق العاده باشد.

اما فکر می کنید چقدر راحت است که یک پسر خوش ذوق برنده این مدل فوق العاده باشد؟ به بیان ساده تر ، خوش تیپ بودن در هنگام آشنایی یا خوابیدن با دختران داغ یک مزیت بزرگ است.

پشته ای از پول مزایای خوش تیپ بودن به هیچ وجه متوقف نمی شود. محققان ثابت کرده اند که ظاهر بر هر جنبه ای از زندگی شما تأثیر دارد.

مطالعات بی شماری نشان داده است که افراد با ظاهری بهتر از مشاغل موفق تر برخوردار می شوند ، درآمد بیشتری کسب می کنند ، دوستان بیشتری دارند و تمایل به گزارش سطح خوشبختی بالاتری دارند.

ظاهر شما حتی می تواند در شانس یافتن مجرم بودن در دادگاه تأثیر بگذارد!

بدیهی است ، مردان خوش تیپ از مزایای بسیاری برخوردار هستند. بنابراین چه کاری می توانید برای بهبود ظاهر خود و تقویت جذابیت جنسی خود انجام دهید؟

6 راه برای خودتان زیبا تر
موارد زیادی وجود دارد که می توانید برای تقویت ظاهر خود انجام دهید ، اما در اینجا شش مورد وجود دارد که می توانید همین حالا از آسایش منزل خود وارد عمل شوید:

1. یک سبک مد را انتخاب کنید و هماهنگ باشید
حتی مردانی که دارای حس عالی مد هستند اغلب این اشتباه معمول را مرتکب می شوند: آنها "سبکهای مختلف" لباس را با لباس شخصی یا روزهای جداگانه مخلوط می کنند و مطابقت دارند. اگرچه این ممکن است به نظر بزرگ نرسد ، اما در واقع می تواند تأثیر بزرگی در چگونگی درک دیگران از احساس سبک شما داشته باشد.

بهتر است یک ایده کلی در مورد "سبک" خود داشته باشید و فقط لباس هایی را انتخاب کنید که در آن قرار می گیرند. این بدان معناست که اگر شما یک پیراهن تیز و پیراهن گردن را پوشیده اید ، برای تطبیق دادن باید یک شلوار جین یا شلوار جین با رنگ تیره بپوشید ، نه یک جفت شلوار محموله پاره و محو. این بدان معنی است که اگر روز دوشنبه شلوارک و صندل بپوشید ، باید روز سه شنبه نیز چیزی گاه به گاه بپوشید - کت و شلوار و کراوات نیست.

2. از محصولات مراقبت از پوست استفاده کنید که مطابق با نوع پوست شما باشد
باور کنید یا نه ، تحقیقات زیادی در مورد ساخت محصولات مراقبت از پوست (مانند پاک کننده های صورت و مرطوب کننده ها) انجام می شود. در نتیجه ، بیشتر مارک های شناخته شده مراقبت از پوست ، محصولاتی را برای هر سه نوع پوست مختلف ایجاد می کنند: روغنی ، ترکیبی و خشک. هر کدام آرایش شیمیایی متفاوتی دارند و برای کسانی که از این نوع پوست خاص برخوردار هستند ، بهترین عملکرد را خواهند داشت.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که اصلاً دوست ندارند از محصولات مراقبت از پوست استفاده کنند ، خوب است. اما وقتی تصمیم به خرید محصولاتی گرفته اید که پوست شما سالم تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسد ، کالایی خریداری کنید که مطابق با نوع پوست شما باشد! (نمی دانید چه نوع پوستی دارید؟ من یک لیست چک دستی دارم که به شما کمک می کند نوع پوست خود را در برنامه تغییر شکل ظاهری من تعیین کنید.)

3. از یک مایع موی بینی استفاده کنید (به طور جدی)
اصلاح کننده مو بینی فکر کنید یک موی بینی فقط برای پیرمردهای چروکیده و دارای مویی که موهایشان از گوششان بلند می شود نیست؟ دوباره فکر کنید یک اصلاح کننده مو برای ایجاد موهای زائد در نزدیکی پایه و بدون تیغه های در معرض آن که ممکن است پوست شما را قطع کرده یا موها را به روش دردناکی برش دهد ، طراحی شده است.

این باعث می شود موهای بینی شما ابزاری مناسب برای نظافت موها در اطراف ابرو ، سوزش های جانبی ، گوش گوش و بله بینی شما باشد.

سلام ، هیچ کس نگفت که خوش تیپ بودن یک تجربه مردانه است ، اما جزئیات کم نظیر این می تواند تفاوت زیادی در جذابیت جنسی شما ایجاد کند. و با هزینه کمتر از 10 دلار در داروخانه محلی خود ، چرا در کابینت حمام خود یکی را نمی خواهید؟

4. لباس هایی بپوشید که نقایص ژنتیکی شما را پنهان می کند
شلوار جین شیک بیشترین ما از ژنتیک بی عیب و نقص برخوردار نیستیم. بعضی از گربه ها قد بلند و لاغر هستند ، برخی دیگر کوتاه و چربی در میانه هستند.

هرچه نواقص شما باشد ، تقریباً مطمئناً وجود یک لباس خاص و خاص وجود دارد که دلپذیرتر از دیگران باشد.

با دانستن اینکه کدام سبک از لباس ، کدام رنگ و کدام آیتم ها برای نوع بدنتان به نظر می رسند ، می توانید بدون هیچ تلاش واقعی نقص های خود را پنهان کنید.

من درباره چه نوع چیزهایی صحبت می کنم؟ خوب ، بچه های دارای اضافه وزن و یا مبهم باید از پوشیدن نوارها جدا شوند ، بجز مچ پا های عمودی ، که در واقع می تواند به شما کمک کند نازک تر به نظر برسید.

مردان بسته بندی چند پوند اضافی همچنین باید سعی کنند در صورت امکان از رنگ های تیره بپوشند زیرا این باعث می شود خط کمر شما کوچکتر به نظر برسد. و اگر اتفاق می افتد که بیشتر از یک کشتی گیر سومو به یک بسکتبالیست نزدیک می شوید ، باید از لباس های تنگ خودداری کنید ، زیرا این امر تنها باعث می شود که ظاهراً کمرنگ تر به نظر برسید.

5- هرگز دوباره نفس بکشید
همه ما کسی را می شناسیم که دچار ناهنجاری مزمن (بد دهان) باشد. برای اکثر مردم ، این چیزی است که به راحتی قابل درمان است.

کلیدهای واقعی برای از بین بردن بوی بد یک بار و برای همیشه؟ ساده: همیشه در حال آبرسانی باشید. روزانه دو بار دندان های خود را مسواک زده و نخ دندان بزنید ، هر روز صبح قبل از ترک خانه از یک قراضه زبان استفاده کنید تا زبان خود را تمیز کند. اگر نمی توانید دندان هایتان را مسواک بزنید ، آدامس بدون قند را جوید.

برای اکثر آقایان ، اضافه کردن اسکرابر زبان به روال بهداشت دندان و اطمینان از چربی خوب بودن آنها از بوی بد دهان مزمن جلوگیری می کند.

6. مدل مویی را انتخاب کنید که با چهره شما مطابقت داشته باشد
آیا می دانید که تعداد انگشت شماری از شکل های مختلف چهره وجود دارد و اینکه هر شکل برای مدل های خاص مناسب است؟ در غیر این صورت ، باید به کتاب من نگاهی بیندازید ، جایی که من کلیه اشکال مختلف چهره را بیان می کنم (و به شما نشان می دهم که کدام یک را دارید) و به شما نشان می دهم کدام مدل مو هر شکل مختلفی را انتخاب می کند.

به عنوان مثال ، اگر صورت شما از حالت طولی برخوردار است ، می خواهید از مدل های موی بلند و بلند که جلوه طولانی و باریک صورت شما را برجسته می کند ، خودداری کنید. اگر صورت شما مربع تر است ، مطمئناً می توانید مدل موی تیز یا کثیف را انتخاب کنید ، اما احتمالاً نمی خواهید یک وزوز را انتخاب کنید.

دانستن تقریباً شکل صورت شما و انتخاب مدل مویی که تعارف کند ، به شما کمک می کند به ظاهر کلی شما بیفزاید ، حتی اگر در نگاه اول متوجه تفاوت ها نشوید.

شیطان در جزئیات
همانطور که در بالا به آن اشاره کردم ، ظاهر شما تأثیر زیادی در بسیاری از جنبه های زندگی ، به ویژه در مورد دوستیابی و رابطه جنسی دارد. پس چرا به خودتان بهترین فرصت ممکن برای موفقیت را نمی دهید؟ چرا هر کاری که می کنید انجام ندهید تا مطمئن شوید هر بار که از در خارج می شوید ، یک گل میخ خوش تیپ هستید؟

در پایان ، همه چیز به جزئیات می رسد - دانستن ترفندها و تکنیک های کمی که می توانید در کارهای روزمره خود بگنجانید تا جذابیت جنسی خود را به حداکثر برسانید و مزیت بیشتری نسبت به بقیه بسته ها بدست آورید.

وقتی همه این جزئیات ساده را اضافه می کنید ، نتایج اغلب قابل توجه است.

برای صدها روش و روش دیگر در منزل که می توانید از آن استفاده کنید تا بتوانید خود را خوش تیپ و جذاب جلوه دهید ، زیرا ژنتیک شما اجازه می دهد ، به وب سایت من مراجعه کنید و برای دریافت خبرنامه به سبک رایگان من برای دریافت نکات و پیشنهادات روزانه اقدام کنید.

و مثل همیشه ، اگر می خواهید در مورد این مقاله نظر دهید یا نکات مربوط به سبک و مد خود را ارائه دهید ، لطفاً از بخش نظرات در زیر استفاده کنید!

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها